Ania

Do grupy wolontariatu misyjnego DnM dołączyła z ochotą i otwartością serca.

Cieszy się życiem i patrzy na świat przez granatowe okulary.

W wolnej chwili kontempluje nad sensem istnienia świata.

Kinga

Studiowała położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dołączyła do wolontariatu misyjnego, ponieważ chce witać małych ludzi na tym świecie – tam, gdzie ją poślą.

Jej serce skradła kultura włoska, a szczególnie celebracja parzonej kawy. Jest fanką siatkówki na plaży oraz szybkiej jazdy na rolkach. W wolnych chwilach udziela się w Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, w której to jest stypendystką.

Od małego postanowiła sobie, że będzie latać po świecie i pod żadnym pozorem nie będzie się nudzić. Gdy ją spotkasz zapewne… będziecie wspólnie żartować!

Patrycja

Jest studentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Postanowiła dołączyć do wolontariatu misyjnego, ponieważ uważa, że nie ma nic piękniejszego niż głoszenie Boga i pomoc ludziom, a w szczególności potrzebującym na drugim końcu świata.

Na co dzień pochłaniają ją studia i działania związane z wolontariatem. W wolnych chwilach lubi zajmować się produkcją dziełowych mydełek, ale znajduje też czas na czytanie książek czy słuchanie muzyki.

Będąc dzieckiem marzyła o podróżowaniu dookoła świata.

Ma słabość do języków obcych i nie odpuszcza okazji do wymiany choć kilku słów ze spotkanymi obcokrajowcami. Gdy ją spotkasz to opowie Ci o naszym wolontariacie i porozmawiacie o swoich zainteresowaniach.

Wera

Mieszka w Łomiankach i studiuje fizjoterapię na pierwszym roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od dziecka marzyła, aby swoją pracę łączyć z pomaganiem innym – zwierzętom jako weterynarz lub ludziom jako fizjoterapeuta.

Interesuje się tresurą psów i przez dłuższy czas pracowała jako instruktor jazdy konnej, do czego co jakiś czas ma okazję wrócić. Jednak jej słabość do kontaktu z ludźmi, szczególnie z dziećmi, z biegiem lat coraz bardziej przybliżała ją do kierunku, który obrała. Trafiła do „Dzieła na Misji”, ponieważ zawsze chciała zmieniać świat na lepsze w swoim bliższym i dalszym otoczeniu, a bliskie sąsiedztwo Ojców stale przypominało jej o pięknie idei misji. 

Michał

Mieszka w Łomiankach. Studiuje geografię i ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim. Dołączył do wolontariatu, bo chce poznać misyjny Kościół i zaangażować się w pomoc innym.

Uwielbia podróżować i poznawać ciekawe miejsca w Europie. Lubi piesze wycieczki po górach i na pielgrzymkach. Chętnie pogra i porozmawia o piłce nożnej. Lubi oglądać filmy i seriale (w szczególności Marvela).

Chętnie zabierze Cię na wycieczkę po Łomiankach i Kiełpinie. Lubi kulturę i kuchnię włoską.

Michał

Jest studentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Telekomunikacja. Śpiewa także w chórze MusiKana. Uwielbia burze mózgów, współpracę i kontakt z ludźmi. Nie gardzi również dobrym filmem, grą sportową, czy projektowaniem grafik.

Michałowi od gimnazjum chodził po głowie wyjazd na misje. Do DnM dołączył rok temu po rozmowie z o. Ashenafim na pielgrzymce WAPM, aby lepiej poznać ducha misyjnego możliwego do doświadczenia również w Polsce.

Ma ogromną pasję i wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu i prowadzeniu zabaw i gier dla młodych.